Logo male
English

Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata
Zlaté Hory 2016

REGISTRACE

Vítáme Vás u registrace na mistrovství ČR a SR v rýžování zlata Zlaté Hory 2016 a děkujeme Vám, že jste se rozhodli využít tento formulář. Díky tomu budete Vy i Vaší přátelé rychleji odbaveni u prezence ve Zlatých Horách. Mistrovství proběhne ve dnech 19.-21. srpna 2016 na závodišti nedaleko města Zlaté Hory.

Než započnete s registrací věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům. Určitě Vám doporučujeme přečíst si aktuální pravidla WGA, kterými se budeme řídit.

Položky formuláře, které jsou označeny hvězdičkou (*) musí být vyplněny. I když položka email není povinná, doporučujeme ji vyplnit. Po registraci obdržíte na tento email souhrnné informace z registrace. Také na něj pak obdržíte výsledky všech soutěží nebo odkaz na fotografie. Na základě vyplněného formuláře obdržíte registrační číslo. Registrační číslo používejte pro veškerou komunikaci s námi. Protokol o registraci si vytiskněte a přineste jej k registraci v Městském informačním centru (MIC) ve Zlatých Horách, Bezručova 144, které naleznete na místě se souřadnicemi GPS: 50°15'47.5"N,17°23'43.0"E. Registrace u všech oficiálních kategorií končí v pátek 19. srpna 2016 - 22:00!

Připravili jsme pro Vás možnost výrazné slevy. V případě využití internetové registrace a včasného zaplacení je cena u každé kategorie snížena o 50 Kč. Navíc cena kategorie Tradiční pánev (Batea pan) je snížena o 100 Kč, pokud si zároveň registrujete nějakou další individuální kategorii. Výsledná celková cena je vyznačena tučně. Údaj v závorce obsahuje cenu se slevou za včasnou platbu. Tuto slevu získáte tak, že částku zaplatíte nejpozději do 12. srpna 2016 - 24:00. V tuto dobu bude také registrace přes tento internetový formulář uzavřena.

Až po zaplacení startovních poplatků bude Vaše přihláška platná. Peníze (Kč) zašlete na náš účet:
číslo: 0-2023231329/0800 (IBAN: CZ29 0800 0000 0020 2323 1329)
banka: Česká spořitelna, a.s. (BIC/SWIFT: GIBACZPX)
variabilní symbol: registrační číslo
Jako variabilní symbol uveďte Vaše registrační číslo. Pokud tak neučiníte, nebude možné Vaší platbu dohledat a přiřadit. Pokud budete platit startovné za více závodníků, uveďte jako variabilní symbol jen své registrační číslo. Ze své e-mailové adresy pak pošlete zprávu na níže uvedenou adresu, kde uvedete, za které další závodníky jste platili.
UPOZORNĚNÍ: Uvedený účet je určen pouze pro platby v českých korunách. V případě platby startovného jinou měnou je bankou účtován poplatek za převod k tíži příjemce platby. Tento bankovní poplatek proto bude po plátci startovného požadován k úhradě při registraci, a to z důvodu porušení pravidel on-line registrace. V případě neuhrazení doplatku nebudeme registraci považovat za řádně a platně provedenou.
Někdy bohužel nastane situace, že vám nedorazí protokol o registraci na email, přestože jej při registraci uvedete. Stává se to u některých veřejných poštovních poskytovatelů. V tomto případě registrační číslo můžete opětovně zjistit v seznamu registrovaných závodníků.

Zrušení registrace při současném zaplacení startovného je možné nejpozději do 12. srpna 2016 a to písemným oznámením na níže uvedené emailové adrese. Stornovací poplatek činí 5 % z výše startovného. Po tomto datu je možné požádat o vrácení startovného při neúčasti z obzvlášť závažných důvodů a to opět písemně na níže uvedené emailové adrese. O vyřízení rozhodne výbor Klubu moravskoslezských zlatokopů nejpozději do 31. srpna 2016.

V případě problému či dotazu pište na email evafoberova@seznam.cz nebo zanechte vzkaz. Těšíme se, že se s Vámi setkáme ve dnech 19.-21. srpna 2016 na závodišti u města Zlaté Hory.

Organizátoři